Najnowsze komentarze
Trafiłam na twój kawałek przypadki...
RomekAtomek do: Jedno marzenie mniej
Hej, strasznie przepraszam, że tak...
Gitara i tak trzymać!
@normalny na moto - trochę więcej ...
KRETYN a takie filmy to że-na -da...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

09.06.2017 00:11

Co i po co robię? Co dają mi motocykle.

Czemu zostałem blogerem i vlogerem.

   W ostatnim czasie nie miałem możliwości, żeby zrealizować plany jakie mam wobec mojego bloga czy też kanału. Dzisiaj naszła mnie ochota, żeby odpowiedzieć na jedno, bardzo ważne pytanie: Co i po co robię?

 

   Nie dawno wspominałem sobie to, że gdy byłem mały bardzo chciałem mieć w życiu coś, czemu poświęciłbym się całkowicie. Początkowo była to piłka nożna, chodziłem na treningi do Górnika Wałbrzych ale jakoś nie specjalnie mnie to przekonało. Zajawka była też na samochody ale wszystko zmieniło się pewnego - z pozoru zwykłego dnia, w którym to wsiadłem na skuter. I tak to się zaczęło.. mały gówniarz, co wcześniej tylko gardził "motorami" po dosłownie jednej przejażdżce jednośladem się w tym zakochał. Oj gdybym to ja wiedział wtedy co bym teraz przez to osiągnął a raczej co bym przez to i dla tego robił toż to bym się za głowę złapał i upadł jak ten skuter podczas mojej drugiej czy tam trzeciej przejażdżki;)

   No ale wracając do tematu, bloguje - ponieważ wyszedłem z założenia, że skoro mam w życiu coś, co sprawia mi ogromną radość to chciałbym się tym również podzielić z innymi, otaczać się ludźmi, którzy są do mnie w jakiś sposób podobni, tworzyć coś dla nich no i przy okazji poćwiczyć trochę pisanie;) 

   Ale temat blogowania nie będzie tu najważniejszy, otóż od dłuższego czasu a dokładnie 2 lata wstecz gdy miałem już jakąś tam 50tkę a pasja była na coraz to wyższym poziomie wymarzyłem sobie, że będę nagrywał motovlogi i słuchajcie, żyłem tym przez te dwa lata ani na dzień nie zmieniając tego zdania. Przez dwa lata robiłem wszystko co mogłem, żeby zrealizować jedno z moich marzeń. Setki porażek, patologia w jednym z domów, awarie aż w końcu zostanie bez żadnego jednośladu. Depresja, smutek, żal ale i ta minimalna wiara, która mnie nie opuszcza po dziś dzień. 

   Motocykle stały się sposobem na moje życie, przykładowo mam bardzo duże problemy z j. angielskim - musiałem uczyć się na zaliczenia jeszcze jednej kartkówki ale nie wytrzymałem tego w domu, wsiadłem na GS'a i pojechałem nad wodę. Tam przy motocyklu uczyłem się i wiecie co? Zdałem to, chociaż wydawało mi się to bardzo trudne. 
   Dzisiaj spełniłem już kilka marzeń, a na ich miejsce powstało kilka nowych. Między innymi to, że chciałbym w życiu przekonać do tego chociaż jedną osobę na tym świecie. Do tego, żeby spróbowała zrobić coś niezwykłego. Coś dla czego naprawdę warto żyć.
 
   Aktualnie oddałem GS'a ZNOWU do mechanika - tym razem wielkiego pasjonata, nie żadnego serwisu ani samochodowego. Mam nadzieję że będę mógł w najbliższym czasie w końcu skreślić marzenie by nagrać tego MV i cicho liczę na to,że na jednym się nie skończy. 

   Ostatnio miałem też przyjemność nagrać piosenkę - mimo braku jakiegokolwiek talentu a kierując się wyłącznie marzeniem, że gdy słuchałem śp. Mateusza Łukaszka znanego bardziej jako "Malina" nagram kiedyś tak jak on i puszczę do internetu. Jest to kolejny cel, którego zrealizowanie zajęło mi kilka lat, droga oczywiście nie była łatwa a przed tym tekstem napisałem jakąś setkę (a może i więcej) innych "utworów". I chodź całość może nie prezentuje się jakoś wspaniale, do tekstu też trzeba podejść z dystansem to moim następnym celem będzie nagranie czegoś - gdzie podczas słuchania będą innym przechodziły dreszcze:) 

   Podsumowując, naprawdę warto mieć w życiu ogromną pasje, której realizacja i dzielenie się nią z innymi przysparza Ci ogrom radości. Niech nas na drogach będzie coraz więcej i życzę wszystkim bezpiecznych powrotów jak i spełnienia tych mniejszych i większych marzeń..
 
   Pozdrawiam tych, którzy dotarli do tego momentu, czasem muszę po prostu wyrzucić coś z siebie, może Ty też tak masz? może też zaczniesz blogować, jeśli tego jeszcze nie robisz? ^^

   I oczywiście łapcie linka do nutki, miłego odsłuchuu: 

Komentarze : 10
2017-10-16 22:28:18 PaniPanda

Trafiłam na twój kawałek przypadkiem i słucham dość często, szczególnie podoba mi się druga wersja Drogowych Poetów, a to o czym piszesz powyżej dobrze rozumiem, mnie samej nic nie pomaga tak odciągnąć najgorszych myśli jak jazda, żyję wtedy w innym wymiarze a uśmiech sam się pojawia. Ciesze, się że udało mi się zacząć ten sezon jako plecak a po ok 1000 km na nim już jestem samodzielną motocyklistką i zamierzam dalej spełniać te pasje. Też szukałam wielu zajęć, ale nic tak jak to nie pozwala mi odpłynąć. Już przeraża mnie nadchodząca zima, bo nic nie daje mi takiego wytchnienia jak motocykle i jazda :) Kiedyś sama nie rozumiałam tego całego motocyklowego świata wydawał mi się przerysowany, jednak kiedy sama w niego weszłam już wiem o co z tym chodzi jest to uczucie, które chce się ciągle czuć a które tak ciężko opisać :) LwG :)

2017-06-12 20:38:45 PACHOL

@normalny na moto - trochę więcej dystansu, to tylko piosenka, nie namawiam w niej do złego, z takim podejściem jak Twoje naprawdę mi Ciebie szkoda.

2017-06-12 19:18:06 normalny na moto

KRETYN a takie filmy to że-na -da !v napiszę sylabami żebyś zrozumiał!
Moto na drodze to nie zabawka! jesteś użytkownikiem drogi a nie królem ! KRÓLU!!!
Ci w puszkach też mają prawa!

PS. nie na darmo o nas mówią DAWCY ORGANÓW!~

2017-06-12 17:26:01 PACHOL

@IrekST - wiem, że trochę mnie poniosło w tym kawałku ale miło, że to widzisz:)

2017-06-11 14:11:03 IrekST

Generalnie nie jestem fanem tego typu twórczości, ale podziwiam Cię za twój zapał i odwagę. Jest to może troszkę kontrowersyjne, ale fajnie, że jest w Tobie tyle pasji.

2017-06-10 15:34:08 PACHOL

@okularbebe - dzięki, postaram się rosnąć w siłę:)

@jazda na kuli - niech lubi co chce, każdy ma prawo do swojego zdania:) jest zajawka i może jeszcze wleci niedługo jakaś parodia, którą szykujemy z jednym motovlogerem;)

2017-06-10 12:41:31 jazda na kuli

jest zajawka, jest gitara. a co do sceptycznej wypowiedzi afro, to wydaje mi się, że on/ona bardziej woli metal :)

2017-06-10 09:49:25 okularbebe

hm.. w tym klipie jest potencjał. Dla mnie spoko.

2017-06-09 23:18:21 PACHOL

@arfo zapewne :/ zero przyszłości, żadnych perspektyw na życie i ogólnie to bym mógł zacząć chlać i palić jak dzisiaj większość i w sumie to masz racje. żenadaa

2017-06-09 21:35:57 arfo

żenada!

  • Dodaj komentarz