Najnowsze komentarze
Trafiłam na twój kawałek przypadki...
RomekAtomek do: Jedno marzenie mniej
Hej, strasznie przepraszam, że tak...
Gitara i tak trzymać!
@normalny na moto - trochę więcej ...
KRETYN a takie filmy to że-na -da...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

12.09.2017 20:45

Powrót do Polski

Wracam i podbijamy świat.

Siemaneczko!

   Ostatnie dwa miesiące były dla mnie wyjątkowo ciężkie, pracowałem za granicą praktycznie cały tydzień, wyjazd nawet się udał a ciężka fizyczna praca dała mi jakąś tam motywacje do tego, żeby się jednak uczyć bo nie wyobrażam sobie robić tego przez resztę życia. Nie pojechałem motocyklem – co proponował mi ktoś ostatnio z różnych przyczyn było to po prostu nierealne.

   Wpisów również nie wrzucałem aczkolwiek próbowałem się za to zabrać – tak samo z muzyką – próbowałem coś napisać ale po prostu mi nie wychodziło.. chwilami byłem załamany zwłaszcza, że ostatni kawałek „Drogowi Poeci” odniósł naprawdę duży sukces gdzie zakładałem a raczej wymarzyłem sobie 10tys wyświetleń jak wrócę także liczba prawie 150tys na pewno mnie zaskoczyła nie wspominając o komentarzach gdzie dziennie czytałem kilka nowych. Naprawdę nie ma nic przyjemniejszego od pochwalenia czegoś, czemu poświęciło się tyle czasu, nerwów, serca itd. Powiem Wam szczerze, że gdy tylko wróciłem do Polski to po dwóch dniach miałem napisaną drugą część wspomnianego utworu także chyba kwestia mojego zmęczenia jednak po pracy ciężko o coś twórczego.

   Dzisiaj piszę tak jak lubię, prowadzony delikatnym powiewem emocji gdyż to właśnie dzisiaj pierwszy raz po mojej ciężkiej pracy, chwilach załamania miałem przyjemność potoczyć się tak jak lubię, zrobić to do czego jestem stworzony – do czego my wszyscy jesteśmy stworzeni – czy to nie brzmi trochę jak wyznanie anonimowego nałogowca?

 

   Nie ważne co kto sobie pomyśli, dzisiaj pierwszy raz poczułem to czego mi brakowało, świat wydawał się o wiele piękniejszy nawet pomimo brzydkiej pogody a z twarzy nawet na moment nie schodził uśmiech.

   Zaliczyłem kilka miejscowości, po drodze jakiś sklep na ochłonięcie, potem myjnia i docelowo akademik. Jeszcze czuje ten zastrzyk pozytywnej energii i czegoś co naprawdę mnie nakręca. A skoro mówimy już o mojej miłości to jak każda wymaga wydania pieniędzy. Także jutro zamawiam nową kierownicę, manetki, lusterka i oryginalne naklejki, na poniedziałek jestem umówiony żeby ją odstawić na warsztat – tam zadbają o nowy łańcuch rozrządu i pobawią się z kompresją gdyż na jednym cylindrze jest mniejsza o jakiegoś 1 bara.. także trochę do zrobienia jest ale wiem, że pieniędzy w błoto nie wyrzucam;)

   Co do bardziej ciekawych spraw – w przeciągu tygodnia pojawi się nowy kawałek pt. „Drogowi Poeci 2” gdzie swoją zwrotkę dogra Felczer, jak już odbiorę suzi planuje nagrać takiego vlga w trochę innym, moim stylu w międzyczasie jakieś wpisy na blogu i tak mniej więcej wyglądać będzie moja działalność. O szkole nawet nie chce myśleć ale też muszę jakoś połączyć nie wspominając o znalezieniu dorywczej pracy także mam co robić tylko szkoda że dzień nie ma 48h;)

A jak Wam minęły tegoroczne wakacje? pozdro500

ps. widzę że dalej nie działa wgrywanie zdjęć przez serwer riderbloga? 


Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz